Állásajánlat

 A Jászai Mari Színház

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

színpadi díszítőmunkás

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, 2800 Tatabánya, Népház utca 5.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Színpadi díszítő tevékenység ellátása. Díszlet építése és bontása, rakodás, díszletek raktározása. Próbák, előadások műszaki kiszolgálása az intézmény valamennyi rendezvényén.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

-  Szakmunkás végzettség

-  Büntetlen előélet és cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

-  érettségi

-  színpadi díszítőmunkásként szerzett munkatapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

-  szakmai önéletrajz, iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata

Azonnali kezdés

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Kornéli Mária részére a szakmai@jaszaiszinhaz.hu  e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A beérkezett pályázatok alapján kiválasztott jelentkezőket személyes beszélgetésre hívjuk és ezt követően döntés születik a felvételről.

Következő előadások

11.25
szombat

Bolba Tamás - Sze

Csoportterápia
Zenéjét szerezte: Bolba Tamás

19:00 — Bemutató

Nagyszínpad
Jászai bérlet

11.28
kedd

Parti Nagy Lajos

Molière: Tartuffe
színmű

19:00 — Tájelőadás

Tájelőadás Aradon

Közösségi média

Kövesse Ön is a színházat a Facebookon és tekintse meg az előadásokhoz, eseményekhez kapcsolódó videófelvételeket a színház YouTube csatornáján!

FacebookYoutube
TwitterInstagram

Hírlevél

Iratkozzon fel Ön is a Jászai Mari Színház, Népház hírlevél szolgáltatására, hogy ne maradjon le a színházzal kapcsolatos legújabb információkról!

JMSZ épület

Impresszum