Logo

Műsor


1
csütörtök

15:00

Terror
zárt tárgyalás

Esterházy bérlet

Nagyszínpad


2
péntek

19:00

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

Kabos bérlet

Nagyszínpad


3
szombat

17:00 — Akadálymentes

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Karády bérlet 2. - Narrált előadás

Kamaraszínház


4
vasárnap

17:00

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Karády bérlet 3.

Kamaraszínház


5
hétfő

19:00 — Tájelőadás

Kutyaharapás
mocskosszájú gengszterdráma 18 éven felülieknek

Tájelőadás Dunaújvárosban

 

 


6
kedd

14:30

Lúdas Matyi akkor és most
zenés mesemondás

Nemecsek bérlet 1.

Kamaraszínház

19:00 — Tájelőadás

Kutyaharapás
mocskosszájú gengszterdráma 18 éven felülieknek

Tájelőadás Dunaújvárosban

 

 


7
szerda

10:00

A széttört tál
zártkörű színházi nevelési előadás

 

Nagyszínpad

 

13:00

Csend
zártkörű színházi nevelési előadás

 

Nagyszínpad

 

19:00 — Tájelőadás

Kutyaharapás
mocskosszájú gengszterdráma 18 éven felülieknek

Tájelőadás Dunaújvárosban

 

 

19:00

Így szerettek ők - Szabó Lőrinc, Mikes Klára, Korzáti Erzsébet
Felolvasószínház

Antré-Estek

Kamaraszínház


8
csütörtök

15:00

Terror
zárt tárgyalás

Latinovits bérlet

Nagyszínpad


9
péntek

16:00

Így szerettek ők - Szabó Lőrinc, Mikes Klára, Korzáti Erzsébet
Felolvasószínház

Antré-Diák

Kamaraszínház

19:00

Terror
zárt tárgyalás

Margitai bérlet

Nagyszínpad


10
szombat

19:00

Terror
zárt tárgyalás

Örkény bérlet

Nagyszínpad


11
vasárnap

14:00

Jászai Játszó

 

 

15:00

Halász Judit koncert
Koncert

 

Nagyszínpad

16:00

Kezeslábas babaszínház
babaszínház

 

Rendezvényterem

17:00

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Karády bérlet 4.

Kamaraszínház


12
hétfő

13
kedd

14:30

Lúdas Matyi akkor és most
zenés mesemondás

Nemecsek bérlet 2.

Kamaraszínház


14
szerda

14:30

Lúdas Matyi akkor és most
zenés mesemondás

Nemecsek bérlet 3.

Kamaraszínház


15
csütörtök

16
péntek

19:00

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

Bánffy bérlet - Közönségtalálkozó

Nagyszínpad


17
szombat

17:00

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

 

Kamaraszínház

19:00 — Akadálymentes

Tizenkét dühös ember
bűnügyi játék

Latabár bérlet - Jeltolmácsolt előadás

Nagyszínpad


18
vasárnap

19
hétfő

10:30

Pom Pom bérlet

Nagyszínpad

14:30

Lúdas Matyi akkor és most
zenés mesemondás

Gulliver bérlet 1.

Kamaraszínház


20
kedd

9:00

Vuk bérlet

Nagyszínpad

10:30

Bubó bérlet

Nagyszínpad

14:30

Lúdas Matyi akkor és most
zenés mesemondás

Gulliver bérlet 2.

Kamaraszínház


21
szerda

19:00 — Fesztiválelőadás

A név: Carmen
szerelmi ballada két részben

MOST FESZT 2018 bérletek

Nagyszínpad


22
csütörtök

18:00 — Fesztiválelőadás

Kezdhetek folytatódni – Petri-est
vers-est

MOST FESZT 2018 bérletek

Kamaraszínház

20:00 — Fesztiválelőadás

Csak egy szóval mondd
dráma

MOST FESZT 2018 bérletek

Klubszínpad


23
péntek

18:00 — Fesztiválelőadás

Leszámolás velem
monodráma

MOST FESZT 2018 bérletek

Kamaraszínház

20:30 — Fesztiválelőadás

A halottember
színházi ballada

MOST FESZT 2018 bérletek

Nagyszínpad


24
szombat

16:00 — Fesztiválelőadás

Túlóra
monodráma

MOST FESZT 2018 bérletek

Kamaraszínház

19:00 — Fesztiválelőadás

A párnaember
pszichothriller

MOST FESZT 2018 bérletek

Nagyszínpad


25
vasárnap

14:00 — Fesztiválelőadás

A legnagyobb tilos!
verses játék

MOST FESZT 2018 bérletek

Kamaraszínház

18:00 — Fesztiválelőadás

Elza, vagy a világ vége
hadművelet két részben

MOST FESZT 2018 bérletek

Nagyszínpad


26
hétfő

27
kedd

14:30

Lúdas Matyi akkor és most
zenés mesemondás

Gulliver bérlet 3.

Kamaraszínház


28
szerda

19:00

A mi osztályunk
történelem XIV órában

Margitai bérlet

Kamaraszínház


29
csütörtök

19:00

Aki eladta a feleségét
Orfeusz Társulat Tatabánya

 

Kamaraszínház


30
péntek

31
szombat

19:00

Terror
zárt tárgyalás

Tolnay bérlet

Nagyszínpad

»
·
Műsor
JMSZ épület

Impresszum            

© 2014-2018 Jászai Mari Színház · Népház           Minden jog fenntartva.

Fel