Logo

Műsor

»
03.01
szerda

Galkó Bence 

A Könyvmoly

9:00

Kamaraszínház
Vuk bérlet 1.

Galkó Bence 

A Könyvmoly

10:30

Kamaraszínház
Bubó bérlet 2.

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

19:00 — Tájelőadás

Klebelsberg Kultúrkúria

»
03.02
csütörtök

Galkó Bence 

A Könyvmoly

9:00

Kamaraszínház
Vuk bérlet 2.

Galkó Bence 

A Könyvmoly

10:30

Kamaraszínház
Bubó bérlet 3.

 

Kvartett
Felolvasószínház

19:00 — Tájelőadás

Tájeladőadás a Monoszkóp Kultúrbisztró és Művészeti Galériában

»
03.03
péntek

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

19:00

Kamaraszínház
Jászai bérlet 2.

»
03.04
szombat

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

17:00

Kamaraszínház
Karády bérlet 3.

»
03.06
hétfő

Galkó Bence 

A Könyvmoly

10:30

Kamaraszínház
Bubó bérlet 4.

Carlo Collodi - Li 

Pinokkió

15:00

Nagyszínpad
Balu bérlet

»
03.07
kedd

Carlo Collodi - Li 

Pinokkió

10:00

Nagyszínpad
Micimackó bérlet

Carlo Collodi - Li 

Pinokkió

14:30

Nagyszínpad
Kincskereső bérlet

»
03.08
szerda

Galkó Bence 

A Könyvmoly

9:00

Kamaraszínház
Vuk bérlet 3.

Galkó Bence 

A Könyvmoly

10:30

Kamaraszínház
Pom Pom bérlet 1.

»
03.09
csütörtök

Galkó Bence 

A Könyvmoly

9:00

Kamaraszínház
Vuk bérlet 4.

Galkó Bence 

A Könyvmoly

10:30

Kamaraszínház
Pom Pom bérlet 2.

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

15:00

Kamaraszínház
Latinovits bérlet 1.

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 1.

»
03.10
péntek

Várkonyi Mátyás 

Sztárcsinálók
rock-opera

15:00

Nagyszínpad
Ruttkai bérlet

»
03.11
szombat

Parti Nagy Lajos 

Molière: Tartuffe
színmű

19:00

Kamaraszínház
ELMARAD - Bérletszünet

»
03.12
vasárnap

 

Csiribiri - Halász Judit Koncert
Koncert

11:00

Nagyszínpad
 

Várkonyi Mátyás 

Sztárcsinálók
rock-opera

17:00

Nagyszínpad
Bérletszünet

»
03.13
hétfő

Galkó Bence 

A Könyvmoly

9:00

Kamaraszínház
Pom Pom bérlet 3.

Galkó Bence 

A Könyvmoly

10:30

Kamaraszínház
Pom Pom bérlet 4.

»
03.14
kedd

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

15:00

Kamaraszínház
Latinovits bérlet 2.

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 2.

»
03.16
csütörtök

Várkonyi Mátyás 

Sztárcsinálók
rock-opera

15:00

Nagyszínpad
Esterházy bérlet

»
03.17
péntek

Várkonyi Mátyás 

Sztárcsinálók
rock-opera

19:00

Nagyszínpad
Fedák bérlet

»
03.18
szombat

 

Kalauz Jutka
zenés pitypalatty Egri Mártával

15:00

Kamaraszínház
Bérletszünet

Várkonyi Mátyás 

Sztárcsinálók
rock-opera

19:00

Nagyszínpad
Latabár bérlet

»
03.19
vasárnap

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

17:00

Kamaraszínház
Karády bérlet 4.

»
03.20
hétfő

Carlo Collodi - Li 

Pinokkió

14:30

Nagyszínpad
Lámpás bérlet

»
03.22
szerda
19:00 — Fesztiválelőadás

Nagyszínpad
Bérletszünet

»
03.23
csütörtök

 

MOST FESZT — Psyché
egy hajdani költőnő szerelmei

18:00 — Fesztiválelőadás

Kamaraszínház
Bérletszünet

 

MOST FESZT — Árpád-ház
vérzékeny és naiv krónika

20:00 — Fesztiválelőadás

Színházterem
 

»
03.24
péntek
18:00 — Fesztiválelőadás

Kamaraszínház
Bérletszünet

 

MOST FESZT — Ez mind én leszek egykor
altatás, vallomás, performansz

20:30 — Fesztiválelőadás

Színházterem
Bérletszünet

»
03.25
szombat
16:00 — Fesztiválelőadás

Kamaraszínház
Bérletszünet

19:00 — Fesztiválelőadás

Színházterem
Bérletszünet

»
03.26
vasárnap
15:00 — Fesztiválelőadás

Színházterem
Bérletszünet

 

MOST FESZT — Tündéri
minimál-szürreál musical

17:00 — Fesztiválelőadás

Színházterem
Bérletszünet

19:00 — Fesztiválelőadás

Színházterem
Bérletszünet

»
03.28
kedd

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

15:00

Kamaraszínház
Latinovits bérlet 3.

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

19:00

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 3.

»
03.29
szerda

 

A mások feje
Orfeusz Társulat Tatabánya

19:00

Kamaraszínház
 

»
03.31
péntek

Kiss Csaba 

Nappalok és éjszakák
sirály-játék

19:00 — Utolsó

Kamaraszínház
Bánffy bérlet 4.

»
·
Műsor
JMSZ épület

Impresszum            

© 2014-2017 Jászai Mari Színház · Népház           Minden jog fenntartva.

Fel